MODINTA

Garso sprendimai Jūsų automobiliui

Opel Insignia SQ Audio Sistema

Visada malonu, kai atvažiuoja gražus automobilis. Šį kartą, tai buvo Opel Insignia, gyliai mėlynos spalvos su pilkais BBS. Toks derinukas, tiesa pasakius jam labai tinka. Savininkas papasakojo apie savo norą –  pagerinti gamyklinę garso aparatūrą. Pagrindinis tikslas – išgirsti tikslesnį ir sodresnį įrašo atkūrimą, paliekant gamyklinį grotuvą ir nekeičiant komponentų montavimo vietų. Tokios sistemos visada yra kompromisas tarp patogumo ir atkūrimo kokybės, todėl geram skambesiui užtikrinti, labai svarbu teisingai parinkti sistemos komponentus.

Sistemos komponentai

 

Sistemos sudėtis

Garsiakalbiai – Gladen Audio RS-X 165

Stiprintuvas – Zapco ST 4SQ su high level input galimybe.

Laidai – Gladen Audio 4GA maitinimo komplektas, ir ACR OFC tipo garsiakalbių laidai

Izoliacinės medžiagos- SilentCoat

Paruošimo darbai ir garso vibro izoliacija

Pradėjome nuo durelių paruošimo naujiems komponentams: buvo padaryta pilna priekinių durelių garso vibro izoliacija. Pirmas sluoksnis vibro izoliacija Silent Coat, antras sluoksnis akustinė izoliacija, to paties gamintojo. Durelių apdailos irgi buvo padengtos vibro ir garso medžiagomis tam, jog plastiko rezonansai jokiu būdu neatitrauktų nuo muzikos klausimo.

garso izoliacija Opel Insignia

Prieš montuojant priešbosiams, svarbus etapas -vibro garso izoliacija.

Laidų tiesimas

Toliau buvo pravesti maitinimo ir garsiakalbių laidai. Laidus garsiakalbiams naudojame OFC tipo t.y. bedeguonis varis, kuris turi puikias savybes garso atkūrimo atžvilgiu. Maitinimo laidus naudojome Gladen Audio 4GA, komponentinei sistemai užtektų ir mažesnio diametro, bet klientas svarsto ir apie žemadažnio montavimą ateityje.

Garsiakalbių ir stiprintuvo montavimas

Šiam automobiliui buvo sukurti podiumai iš faneros, kurie tvirtai prisukami varžtais. Toks tvirtinimas leidžia užtikrinti, kad garsiakalbis stovės tvirtai ir nejudins durelių.

Midbosus tvirtinam prie podiumų ir pajungiam prie filtrų. Aukštadažnius montuojame į gamyklines vietas, su pasukimu į salono vidų. Stiprintuvui Zapco, buvo paruošta vieta bagažinėje, jis paslėptas po apdaila dešinėje pusėje. Esant poreikiui prieiti prie stiprintuvo – labai paprasta.

garso aparatūros montavimas

Stiprintuvas paslėptas už bagažinės šoninės apdailos.

Galutinis rezultatas

Surenkam apdailas ir džiaugiamės puikiu rezultatu. Sistema groja galingai ir švariai ant tiek, kiek leidžia gamyklinis grotuvas, scena pakilo virš panelės, o žemi dažniai greiti ir tikslūs. Geri įrašai skamba natūraliai ir detaliai, su dideliu perkrovos rezervu. Be abejo toks rezultatas yra pasiektas, ne tik dėl sumontuotų gerų garsiakalbių, bet ir dėl viso montavimo proceso: garso izoliacija, tvirtas podiumas, geri akustiniai laidai. Be teisingo montavimo galima nusivilti ir pačiais brangiausiais komponentais, tad visada paruošimui skirkite daug dėmesio ir rezultatas Jūsų niekada nenuvils. Gero garso!

garso izoliacija

audio aparatūros montavimas

Kontaktai

Parašykite į šią formą Jums rūpimą klausimą ir mes susisieksime su jumis arba susisiekite su mumis jau dabar:

info@modinta.lt

+37067732927

Sodybų g. 6, Vilnius (5 vartai)

 

Pirmyn Įrašas

Ankstesnis Įrašas

© 2021 MODINTA

Temą sukūrė Anders Norén