Mercedes-Benz GLC AMG garso sistemos gerinimas

Mercedes benz bagazine

„Šis įrašas apie garsių automobilių gamintojų požiūrį į garso izoliaciją ir garso sistemą automobilyje ir aišku garso sistemos gerinimas pagal Modinta” 

Svečiuose:  Mercedes-Benz GLC AMG

automobilis 

Mercedes benz bagazine

Aprašymas

Automobilis buvo su žemiausios klasės originalia garso sistema, o ir išties mokėti papildomai didelius pinigus už „gerą” garso sistemą, visai neverta, nes už tuos pinigus galima gauti tikrai gerą skambesį, kas pasakoje išėjo ir šiame automobilyje.

Mercedes automobiliuose gamykliškai montuojama trijuostė garso sistema. Aukštų dažnių garsiakalbiai (montuojami durelėse), vidutinių dažnių garsiakalbiai (montuojami durelių apdailose) ir priešbosiai (montuojami po kojomis).

Kadangi gamyklinė sistema buvo žemiausio lygio, tad ir garsiakalbių buvo mažiau, tiksliau vairuotojui visai neteko priešbosio, o gamyklinis stiprintuvas, pasirodo ne ką didesnis už delną.

 

Originalūs Mercedes-Benz priešbosiai
Originalūs Mercedes-Benz priešbosiai
garsiakalbiai
Kairėje Steg – Dešinėje originalus vidutinių dažnių garsiakalbis
stiprintuvas
Originalus Mercedes stiprintuvas

Sistemos sudėtis

Šiam automobiliui parinkome STEG BZ W80L/R / STEG BZ 40Z / STEG BZ 40D komponentus, MOSCONI ONE 130.4 su garso procesosiumi / MOSCONI ONE 130.2 stiprintuvus ir FOCAL EXPERT P25FS žemų dažnių garsiakalbį.

Sistemos sudetis
Sistemos sudėtis

Garso izoliacija

Geram ir maloniam garsui pasiekti, vien tik gerų komponentų nepakanka. Tad ir šiam, ir bet kuriam kitam automobiliui, reikia atlikti garso-vibro durelių ir apdailų izoliaciją. Labai stebina gamintojų požiūris į tai, nes naujų automobilių modeliai iš gamyklos išrieda galima sakyti pliki.

garso izoliacija
Priekinių ir galinių apdailų garso ir vibro izoliacija

Na, bet apdailos, tai nėra pagrindinis triukšmo ir girgždėsių šaltinis. Izoliuoti reikia ir automobilio dureles.

dureliu garso izoliacija

Žemo dažnio ir padėklų gamyba

Žemadažniui pagaminome dėžę, o stiprintuvams padėkliukus, kad viskas sutilptų po bagažinės dangčiu.

Žemų dažnių garisakalbio dėžė
Žemų dažnių garsiakalbio dėžė
"<yoastmark
Garso izoliacija žemadažnio dėžėje
Padėkliukai stiprintuvams
Padėkliukai stiprintuvams

Montavimas

Stiprintuvus ir žemadažnį montavome automobilio bagažinėje, po dangčiu, o visus garsiakalbius montavome gamyklinėse automobilio vietose. Iki stiprintuvo atvedėme akustinius laidus garsiakalbiams, juos slėpdami po mežiagine izoliacija, jog suteiktų gamyklinę išvaizdą.

Akustiniai laidai
Akustiniai laidai
Mosconi siprintuvai
Mosconi siprintuvai
Focal žemų dažnių garsiakalbis ir Mosconi stiprintuvai bagažinėje
Focal žemų dažnių garsiakalbis ir Mosconi stiprintuvai bagažinėje
Priesbosis
Priešbosis Steg originalioje automobilio vietoje
Vidutiniu dazniu garsiakalbis
Vidutinių dažnių garsiakalbis originalioje automobilio vietoje

Rezultatas

Po visų darbų liko tik nustatyti ir suvesti garsą, garso procesoriaus pagalba, gražiam ir maloniam skambesiui. Bagažinė liko laisva, daiktams susidėti vietos taip pat liko, tad beliko tik klausytis ir mėgautis.

bagazine
Laisva bagažinė

Apibendrinimas

Darbai truko apie 5 dienas, įskaitant, jog darbus darėme palaipsniui. Pirmiau pakeitėme priekinius garsiakalbius ir atlikome garso izoliaciją, vėliau klientas panoro izoliuoti ir galines dureles bei pakeisti komponentus.

Šio automobilio garso sistemos kaina su darbais – 2500 Eur. 

Kontaktai

Parašykite mums Jums rūpimą klausimą ir kartų aptarsime visus galimus variantus Jūsų automobiliui arba susisiekite su mumis:

info@modinta.lt

+37067732927

Sodybų g. 6, Vilnius (5 vartai)

[contact-form][contact-field label=”Name” type=”name” required=”1″][contact-field label=”Email” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Message” type=”textarea”][/contact-form]