Žemadažnis Precision Power. Ieškome “žemo”.

Įrašas apie dėmesį „smulkmenoms”. Audi A4 B8 universalas: žemadažnis yra, garsas yra, bet klausytis jo nesinori. Grojimas netikslus, atrodo lyg jam trūksta galios, garsiakalbis blaškosi dėžėje, salone vietoj muzikos žemų dažnių košė.

xaudio

Patikrinome stiprintuvo nustatymus, pamatavome dėžės litražą, kaip nustatytas portas, bet kritinių klaidų neaptikome taip pat kaip ir neaptikome jų ir stiprintuvo instaliacijoj. Žemadažnis Hertz su mūsų daryta dėže groja sistemoje gerai. Reiškia problemos priežastis yra paslėpta giliau. Ištrauksime garsiakalbį ir pažiūrėsime – viduje prastai prilituoti laidai, kurių skerspjūvis siekia vos 1.0 mm2. Pati dėžė gan lengva ir be akustinės medžiagos viduje.

Pereinam prie žemadažnio tobulinimo. Pirmiausiai šiek tiek apsunkiname dėžę, apklijuojame sienas vibroizoliacija. Toliau laidai. Išlituojame senus, paruošiame naujus. Iš dviejų 2.5 mm2 laidų padarome vytą porą, gavome skerspjūvį lygų 5 mm2 kokybiško laido.

Stori laidai žemadažniui

Sudedame į dėžę akustinę medžiagą ir prisukame atgal garsiakalbį. Laidą automobilyje keičiame tokiu pačiu 5 mm2 laidu.

Žemadažnio dėžė

Viskas paruošta, paleidžiame muziką… Keletas sekundžių ir savininko veidą jau puošia šypsena. Mums tai jau yra rezultatas. Kalbant apie garsą – žemadažnis groja! Iš karto jaučiamas skirtumas. Dabar jis spėja palei sistemą ir kokybiškai atkuria jam skirta dažnių juostą. Nauji laidai leidžia garsiakalbiui gauti tiek galios, kiek gali suteikti stiprintuvas. O galios jam labiausiai ir reikėjo.

Apibendrinant, skirkime dėmesį visiems nors ir nereikšmingiems iš pirmo žvilgsnio, sistemos elementams, gi ne veltui sako, kad „velnias slepiasi smulkmenose”. Išsukti garsiakalbį ir patikrinti kas darosi dėžės viduje yra nesudėtinga. Kartais teigiamam rezultatui pasiekti užtenka tiesiog rasti ir ištaisyti esamas klaidas. Tad prieš galvojant apie naują pirkinį, pirmiau įsitikinkite, kad leidote savajam senukui parodyt ką jis moka – gali būti, jog jis turi kuo jus nustebint. Gero garso!

Žemadažnis Precision Power

Kontaktai

Parašykite į šią formą Jums rūpimą klausimą ir mes susisieksime su jumis arba susisiekite su mumis jau dabar:

info@modinta.lt

+37067732927

Sodybų g. 6, Vilnius (5 vartai)

[contact-form][contact-field label=”Vardas” type=”name” required=”1″][contact-field label=”Email” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Jūsų žinutė” type=”textarea” required=”1″][/contact-form]