Garso/vaizdo įrangos montavimas

Garso aparatūros montavimas tai ne tik gebėjimas išrinkti apdailas ir pajungti laidus. Sudėti į automobilį gerą garso įrangą nėra labai sudėtinga, žymiai svarbiau kaip tai yra padaroma. Kad išgirsti tinkamą rezultatą ir savo garso aparatūros galimybes reikia komponentams teisingai parinkti vietas, jas paruošti bei tinkamai sumontuoti ir pajungti. Net ir nebrangi, bet teisingai sumontuota garso įranga skamba geriau nei prastai sudėta brangesnė.

Durelių apdailos garso vibro izoliacija

Labai svarbu suprasti kas įtakoja garso kokybę, pradedant nuo kėbulo ir salono konstrukcijos, panelės, durelių formos ir pabaigiant psichoakustika. Kaip mes suvokiame garsą, kaip suprantame atstumus nuo objektų kurie juos skleidžia, kaip suvokiame garsą priklausomai nuo paros meto ir kitų faktorių. Žinios susijusios su garsu, padeda ne tik siekti geresnio garso atkūrimo, bet ir tinkamai ji slopinti.

Automobilis apsuptas triukšmais kuriuos kelia jis pats bei triukšmai kylantis iš išorės. Maža to, kad tylesnėj mašinoj garso aparatūra skamba geriau. Mokslininkai teigia, kad triukšmai, nenatūrali aplinka, kenkia mūsų sveikatai ir tylos šiuolaikiškam žmogui trūksta.

Garso aparatūros montavimas, vaizdo ir komforto įrangos instaliacija. Individualūs užsakymai, konsultacijos, gedimų-problemų sprendimai. Garsiakalbius montuojame ne tik į standartines automobilio vietas, bet ir į modifikuotas, atsižvelgdami į geresnę skambesio kokybę. Darbų apytiksles kainas rasite kainoraštyje arba asmeniniu užklausimu.

Komponentinių sistemų montavimas, garsiakalbių keitimas.

  • Grotuvų, monitorių, navigacijų (GPS antenų) pajungimas, car pc nustatymas ir montavimas, Android multimedijų montavimas.
  • Stiprintuvų pajungimas, procesorių montavimas ir nustatymas (laiko korekcija, dažnių skyrimas)
  • Galinio vaizdo kamerų montavimas ir pajungimas, parkavimo daviklių (parktronic) montavimas ir pajungimas.
  • Podiumų gamyba, nestandartinių vietų įrangai paruošimas.
VW TOUAREG  Stiprintuvo/procesoriaus montavimas po galine sėdyne